Terminarz: Kraków B I 2018/19, Klasa B, grupa: Kraków I 2018/19 Pozostałe rozgrywki

drużyna wynik drużyna godz.
25 sierpnia 2018
Orzeł II Iwanowice 3:0 walkower Słomniczanka II Słomniki 10:00
Novi Narama 1:3 Sparta Skrzeszowice 15:00
Płomień Kościelec 6:1 Iskra Pałecznica 17:00
26 sierpnia 2018
Agricola Klimontów 1:8 Trątnowianka Trątnowice 11:00
Maszycanka Maszyce 7:1 Olimpia Czaple Wielkie 16:00
LKS Polanowice 7:1 Milenium Radziemice 17:00
1 września 2018
Maszycanka Maszyce 1:1 Agricola Klimontów 16:30
2 września 2018
Sparta Skrzeszowice 0:3 Płomień Kościelec 15:30
Słomniczanka II Słomniki 5:0 LKS Polanowice 17:00
Olimpia Czaple Wielkie 3:1 Iskra Pałecznica 17:00
Trątnowianka Trątnowice 3:4 Orzeł II Iwanowice 17:00
5 września 2018
Orzeł II Iwanowice 3:0 Maszycanka Maszyce 17:00
Agricola Klimontów 1:0 Olimpia Czaple Wielkie 17:00
Niedźwiedź II 1:1 Słomniczanka II Słomniki 17:00
Iskra Pałecznica 4:1 Sparta Skrzeszowice 17:00
Novi Narama 4:0 Milenium Radziemice 17:00
LKS Polanowice 1:0 Trątnowianka Trątnowice 17:30
8 września 2018
Maszycanka Maszyce 4:1 LKS Polanowice 16:00
Słomniczanka II Słomniki 5:2 Novi Narama 17:00
9 września 2018
Agricola Klimontów 2:2 Orzeł II Iwanowice 11:00
Milenium Radziemice 1:9 Płomień Kościelec 15:00
Olimpia Czaple Wielkie 4:5 Sparta Skrzeszowice 17:00
Trątnowianka Trątnowice 5:0 Niedźwiedź II 17:00
15 września 2018
Orzeł II Iwanowice 5:4 Olimpia Czaple Wielkie 15:00
Płomień Kościelec 3:0 Słomniczanka II Słomniki 16:00
Niedźwiedź II 1:8 Maszycanka Maszyce 17:00
LKS Polanowice 1:1 Agricola Klimontów 17:00
16 września 2018
Iskra Pałecznica 2:2 Milenium Radziemice 16:00
Novi Narama 1:3 Trątnowianka Trątnowice 16:00
23 września 2018
Agricola Klimontów 3:0 walkower Niedźwiedź II 11:00
Orzeł II Iwanowice 5:0 LKS Polanowice 13:00
Milenium Radziemice 2:8 Sparta Skrzeszowice 15:00
Słomniczanka II Słomniki 3:0 walkower Iskra Pałecznica 16:00
Maszycanka Maszyce 5:1 Novi Narama 16:00
Trątnowianka Trątnowice 0:0 Płomień Kościelec 16:00
29 września 2018
Niedźwiedź II 0:2 Orzeł II Iwanowice 16:00
LKS Polanowice 1:1 Olimpia Czaple Wielkie 16:00
30 września 2018
Novi Narama 3:3 Agricola Klimontów 14:00
Sparta Skrzeszowice 0:2 Słomniczanka II Słomniki 15:30
Iskra Pałecznica 3:4 Trątnowianka Trątnowice 16:00
Płomień Kościelec 0:1 Maszycanka Maszyce 16:00
7 października 2018
Agricola Klimontów 4:8 Płomień Kościelec 11:00
Orzeł II Iwanowice 0:1 Novi Narama 12:00
Maszycanka Maszyce 6:1 Iskra Pałecznica 13:00
Trątnowianka Trątnowice 4:2 Sparta Skrzeszowice 15:00
Olimpia Czaple Wielkie 1:1 Milenium Radziemice 16:00
LKS Polanowice 0:1 Niedźwiedź II 16:00
13 października 2018
Płomień Kościelec 3:2 Orzeł II Iwanowice 15:00
14 października 2018
Milenium Radziemice 0:8 Słomniczanka II Słomniki 13:00
Novi Narama 2:0 LKS Polanowice 14:00
Niedźwiedź II 0:2 Olimpia Czaple Wielkie 15:00
Sparta Skrzeszowice 1:6 Maszycanka Maszyce 15:30
Iskra Pałecznica 1:2 Agricola Klimontów 16:00
21 października 2018
Agricola Klimontów 2:4 Sparta Skrzeszowice 11:00
Orzeł II Iwanowice 7:0 Iskra Pałecznica 12:00
Trątnowianka Trątnowice 7:1 Milenium Radziemice 14:00
Niedźwiedź II 1:0 Novi Narama 14:00
Olimpia Czaple Wielkie 2:5 Słomniczanka II Słomniki 15:00
LKS Polanowice 0:4 Płomień Kościelec 15:30
27 października 2018
Słomniczanka II Słomniki 4:0 Trątnowianka Trątnowice 15:00
28 października 2018
Milenium Radziemice 0:6 Maszycanka Maszyce 14:00
Novi Narama 4:3 Olimpia Czaple Wielkie 14:00
Iskra Pałecznica 1:3 LKS Polanowice 14:00
Płomień Kościelec 3:0 walkower Niedźwiedź II 14:00
Sparta Skrzeszowice 2:2 Orzeł II Iwanowice 14:00
3 listopada 2018
LKS Polanowice 3:1 Sparta Skrzeszowice 14:00
Maszycanka Maszyce 2:0 Słomniczanka II Słomniki 14:00
4 listopada 2018
Agricola Klimontów 10:0 Milenium Radziemice 11:00
Niedźwiedź II 1:0 Iskra Pałecznica 13:30
Novi Narama 1:5 Płomień Kościelec 14:00
Olimpia Czaple Wielkie 2:4 Trątnowianka Trątnowice 14:00
10 listopada 2018
Trątnowianka Trątnowice 2:3 Maszycanka Maszyce 13:00
Płomień Kościelec 3:0 Olimpia Czaple Wielkie 13:00
Sparta Skrzeszowice 2:3 Niedźwiedź II 14:00
11 listopada 2018
Słomniczanka II Słomniki 3:0 Agricola Klimontów 13:00
Iskra Pałecznica 0:4 Novi Narama 14:00
Milenium Radziemice 0:6 Orzeł II Iwanowice 14:00
17 listopada 2018
Milenium Radziemice 0:5 Niedźwiedź II 13:30
30 marca 2019
Sparta Skrzeszowice 4:1 Novi Narama 15:00
Milenium Radziemice 0:3 LKS Polanowice 16:00
31 marca 2019
Słomniczanka II Słomniki 3:0 walkower Orzeł II Iwanowice 00:00
Trątnowianka Trątnowice 7:3 Agricola Klimontów 14:00
Olimpia Czaple Wielkie 1:4 Maszycanka Maszyce 15:00
Iskra Pałecznica 0:4 Płomień Kościelec 16:00
6 kwietnia 2019
LKS Polanowice 2:1 Słomniczanka II Słomniki 16:30
7 kwietnia 2019
Orzeł II Iwanowice 0:3 walkower Trątnowianka Trątnowice 00:00
Agricola Klimontów 2:4 Maszycanka Maszyce 12:00
Płomień Kościelec 11:0 Sparta Skrzeszowice 13:00
Niedźwiedź II 2:0 Milenium Radziemice 15:30
Iskra Pałecznica 4:1 Olimpia Czaple Wielkie 16:00
13 kwietnia 2019
Słomniczanka II Słomniki 4:1 Niedźwiedź II 16:00
14 kwietnia 2019
Maszycanka Maszyce 3:0 walkower Orzeł II Iwanowice 00:00
Milenium Radziemice 0:1 Novi Narama 14:00
Trątnowianka Trątnowice 2:2 LKS Polanowice 15:00
Sparta Skrzeszowice 3:1 Iskra Pałecznica 15:00
Olimpia Czaple Wielkie 2:3 Agricola Klimontów 16:00
20 kwietnia 2019
Orzeł II Iwanowice 0:3 walkower Agricola Klimontów 00:00
Niedźwiedź II 2:2 Trątnowianka Trątnowice 14:15
Płomień Kościelec 6:0 Milenium Radziemice 15:00
Sparta Skrzeszowice 3:1 Olimpia Czaple Wielkie 15:00
LKS Polanowice 3:0 Maszycanka Maszyce 16:30
21 kwietnia 2019
Novi Narama 4:0 Słomniczanka II Słomniki 17:00
26 kwietnia 2019
Olimpia Czaple Wielkie 3:0 walkower Orzeł II Iwanowice 00:00
27 kwietnia 2019
Maszycanka Maszyce 5:1 Niedźwiedź II 16:30
28 kwietnia 2019
Milenium Radziemice 3:2 Iskra Pałecznica 14:00
Trątnowianka Trątnowice 1:0 Novi Narama 16:00
Agricola Klimontów 6:1 LKS Polanowice 16:00
Słomniczanka II Słomniki 1:1 Płomień Kościelec 17:00
30 kwietnia 2019
Novi Narama 0:7 Maszycanka Maszyce 17:00
1 maja 2019
LKS Polanowice 3:0 walkower Orzeł II Iwanowice 00:00
Sparta Skrzeszowice 3:3 Milenium Radziemice 16:00
Iskra Pałecznica 2:3 Słomniczanka II Słomniki 17:00
Płomień Kościelec 5:0 Trątnowianka Trątnowice 17:00
Niedźwiedź II 5:1 Agricola Klimontów 17:00
4 maja 2019
Agricola Klimontów 3:3 Novi Narama 16:00
Słomniczanka II Słomniki 3:1 Sparta Skrzeszowice 17:00
5 maja 2019
Orzeł II Iwanowice 0:3 walkower Niedźwiedź II 00:00
Trątnowianka Trątnowice 7:3 Iskra Pałecznica 16:00
Maszycanka Maszyce 1:1 Płomień Kościelec 16:30
Olimpia Czaple Wielkie 0:5 LKS Polanowice 17:00
11 maja 2019
Niedźwiedź II 4:1 LKS Polanowice 17:00
12 maja 2019
Novi Narama 3:0 walkower Orzeł II Iwanowice 00:00
Milenium Radziemice 0:3 Olimpia Czaple Wielkie 14:00
Iskra Pałecznica 1:5 Maszycanka Maszyce 16:00
Sparta Skrzeszowice 1:2 Trątnowianka Trątnowice 17:00
Płomień Kościelec 8:1 Agricola Klimontów 17:00
18 maja 2019
Orzeł II Iwanowice 0:3 walkower Płomień Kościelec 00:00
LKS Polanowice 4:1 Novi Narama 17:00
19 maja 2019
Słomniczanka II Słomniki 2:0 Milenium Radziemice 12:30
Maszycanka Maszyce 3:1 Sparta Skrzeszowice 15:00
Olimpia Czaple Wielkie 2:4 Niedźwiedź II 17:00
Agricola Klimontów 6:3 Iskra Pałecznica 17:00
25 maja 2019
Słomniczanka II Słomniki - Olimpia Czaple Wielkie 17:00
Sparta Skrzeszowice - Agricola Klimontów 17:00
26 maja 2019
Iskra Pałecznica - Orzeł II Iwanowice 00:00
Milenium Radziemice - Trątnowianka Trątnowice 14:00
Novi Narama - Niedźwiedź II 17:00
Płomień Kościelec - LKS Polanowice 17:00
1 czerwca 2019
Orzeł II Iwanowice - Sparta Skrzeszowice 00:00
Niedźwiedź II - Płomień Kościelec 17:00
Maszycanka Maszyce - Milenium Radziemice 17:00
2 czerwca 2019
Trątnowianka Trątnowice - Słomniczanka II Słomniki 16:00
LKS Polanowice - Iskra Pałecznica 17:00
Olimpia Czaple Wielkie - Novi Narama 17:00
Zobacz terminarz z sezonu: